Az elmúlt héten került megrendezésre a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház, valamint karunk Védőnői Módszertani és Népegészségtani Tanszékének közös szervezésében a Várandósság Hete programsorozat,
Hírek
2019. április 5. és 12 között a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar vendégei az Amasya Egyetem (Törökország) 8 hallgatója és 3 oktatója.
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 171. évfordulója alkalmából rendezett ünnepi megemlékezésen az Egészségügyi Kar három dolgozója vehetett át elismerést a Debreceni Egyetemen.
SZOCIÁLIS MUNKA VILÁGNAP „Az emberi kapcsolatok fontosságának előmozdítása”