A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar, a Nyíregyházi Ifjúsági Kerekasztal és a Nyíregyházi Kábítószerügyi Egyeztető Fórum közös szervezésében kerül megrendezésre a II. Nyíregyházi Ifjúsági Konferencia 2018. április 19-én. A konferenciának az Egészségügyi Kar lesz a helyszíne. A konferencia részletes programja letölthető itt.
Hírek
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 170. évfordulója alkalmából rendezett ünnepi megemlékezésen az Egészségügyi Kar két dolgozója vehetett át elismerést a Debreceni Egyetemen.
NŐK EGÉSZSÉGE HATÁROK NÉLKÜL A NYÍREGYHÁZAI LEÁNY ÉS NŐEGYLET EGYESÜLET SZERETETTEL MEGHÍVJA 2018. február 1-én tartandó rendezvényére MEGHÍVÓ
Interaktív, látványos elemekkel tarkított Nyílt Napon fogadta a Kar azokat a középiskolásokat és családtagjaikat, akik továbbtanulási elképzelésükben szerepeltetik az intézm&eacut