A biológia, a kémia és a gyógyszerészet területén végzett kutatásaikról, illetve az ezek során elért eredmények gyakorlatba történő átültetéséről számolnak be a világ számos pontjáról érkezett kutatók a Debreceni Egyetemen egy csütörtökön kezdődött háromnapos konferencián. Az angol nyelvű tanácskozáson több mint százan vesznek részt.