2021/2022 őszi szemeszter

2021. szeptember 15.
Az idősgondozás aktuális kérdései
Dr. Patyán László (Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Gerontológia nem önálló Tanszék)

2021. szeptember 22.
Nyíregyháza levegőminőségének változása az elmúlt 25 évben
Rozinka Zsolt Illés (főosztályvezető, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal Környezet-védelmi, Természetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Főosztály)

2021. szeptember 29.
Egészségügyi innovációk-3D nyomtatás az egészségügyben
Bodroginé Dr. Zichar Marianna egyetemi docens, Debreceni Egyetem, Informatikai Kar, Adattudomány és Vizualizáció Tanszék

2021. október 13.
Az élet értelmébe vetett hit időskorban
Dr. Szemán - Nagy Anita (egyetemi docens, tanszékvezető Debreceni Egyetem Bölcsészet-tudományi Kar, Pszichológiai Intézet Személyiség- és Klinikai Pszichológiai nem önálló Tanszék)

2021. október 20.
Generációmenedzsment, generációk együttműködése
Dr. Móré Marianna (tudományos tanácsadó, dékán, Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar)

2021. október 27.
Életminőség-Nyíregyházán – az újabb kutatási eredmények
Dr. Fábián Gergely (főiskolai tanár, tanszékvezető Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Társadalomtudományi nem önálló Tanszék)

2021. november 3.
Kultúrák közötti különbségek és hasonlóságok a társas kapcsolatokban
Dr. Balázs Katalin (egyetemi adjunktus, DE Bölcsészettudományi Kar Pszichológiai Intézet)

2021. november 10.
A nyíregyházi Jósa András Múzeum
Dr. Rémiás Tibor (múzeumigazgató)
Vécseiné Lakatos Bernadett (múzeumpedagógiai és közönségkapcsolati osztályvezető, múzeum-pedagógus)

2021. november 17.
Evolúciós és társas hatások szerepe a nagyszülői gondoskodás alakulásában
Dr. Csinády Adriána, (egyetemi adjunktus, DE Bölcsészettudományi Kar Pszichológia Intézet Személyiség- és Klinikai Pszichológiai nem önálló Tanszék)

2021. november 24.
Drónok a hétköznapokban - korunk játéka vagy nélkülözhetetlen munkaeszköz?
Dr. Szabó Gergely (egyetemi docens, DE Természettudományi és Technológiai Kar Természet-földrajzi és Geoinformatikai Tanszék)

2021. december 1.
Az e-receptet érintő aktualitások
Gyógyszerek és étrend kiegészítők kölcsönhatásai
Dr. Vinginder Ágnes (szakgyógyszerész, Nyíregyházi Levendula Gyógyszertár)

2021. december 8.
Hogyan érintette a karantén-helyzet a nyugdíjas klubok tagságát?
Tanulságok és jó gyakorlatok egy országos kutatásból
Bene Ágnes (egyetemi tanársegéd, Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Gerontológia nem önálló Tanszék)

Oklevelek Átadása