PÁLYÁZATOK

Intézetünk menedzselésében van egy nyert pályázatunk, amely a digitális oktatásfejlesztést, és szakmódszertant segíti egy nemzetközi (román, olasz, magyar). A HEAL ALL projekt célja az egészségturisztikai oktatást támogató intézmények nemzetközi együttműködése. A projekt konzorcium két felsőoktatási szervet foglal magában: Debreceni Egyetem - Egészségtudományi Kar (Magyarország) és a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Közgazdaságtan, társadalom-humán tudományok és mérnöki tudományok (Románia). Mindkét kar az idegenforgalom különböző területein kínál oktatást. Az együttműködés nem oktatási partnere az INNOVA Észak-Alföld Nonprofit Kft. (Magyarország), és a Marco Polo G.E.I.E. (Olaszország), amely 2006-ban hozták létre azzal a fő céllal, hogy elősegítsék a partnerségeket és az európai partnerségeket, különösen a HoReCa szektor mobilitási projektjein és képzési fejlesztésein keresztül. Call 2020 Round 1 KA2 - Cooperation for innovation and the exchange of good practices.