VÉGZETT HALLGATÓINK, KORÁBBI OKTATÓINK, KÉPEK ÉS EMLÉKEK

Büszkén mutatjuk végzetteink rövid szakmai életrajzát, akik már elégedettek voltak képzésükkel és tudásukat hasznosították a pályán. A bemutatkozásokat folyamatosan bővítjük!

Dr. Dombrádi Viktor 2010-ben szerezte egészségügyi szervező diplomáját a Debreceni Egyetem - Egészségügyi Karán, ezután fél évig a Meditcom Kft.-nél dolgozott, mint support munkatárs. 2012-ben a Debreceni Egyetem - Népegészségügyi Kar egészségpolitika, tervezés és finanszírozás mesterszakán oklevelet szerzett. 2019-ben szerezte meg tudományos fokozatát a Debreceni Egyetem - Egészségtudományok Doktori Iskolájában. 2016. november és 2020. augusztus között a Debreceni Egyetem - Népegészségügyi Kar - Egészségügyi Menedzsment és Minőségirányítási Tanszéken dolgozott, mint tudományos segédmunkatárs. 2020. szeptember óta tanársegéd a Semmelweis Egyetem - Egészségügyi Közszolgálati Kar - Egészségügyi Menedzserképző Központban.