Érettségi előkészítő tanfolyam

EMELT SZINTŰ ÉRETTSÉGI ELŐKÉSZÍTŐ TANFOLYAM

Egészségügyi alapismeretekből

a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán

A 2020. évi felvételi eljárásban bármely alapszakra történő felvétel feltétele, hogy a jelentkező egy tantárgyból emelt szintű érettségi vizsgával rendelkezzen.

Az Egészségügyi Kar az egészségtudományi képzései iránt érdeklődőknek emelt szintű érettségire felkészítő tanfolyamot indít egészségügyi alapismeretek tantárgyból.

Ütemezés: 10 hét, heti 1x5 óra, szombatonként 9.00.-14.00.

Helyszín: Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Nyíregyháza Sóstói u. 2-4.

Tanfolyam tervezett időtartama: 2020. január, február, március, április.

Tanfolyam díja: 25 000 Ft. A tanfolyam díjának megfizetésében részletfizetési lehetőséget biztosítunk: az első részletet (15.000 Ft.) a tanfolyam első időpontjáig, a második részletet (10.000 Ft) pedig 2020. január 31-ig várjuk a hallgatóktól. A tanfolyam díja magában foglalja az ingyenes próbateszt megírását és értékelését.
Az előkészítő tanfolyamon részt vett, a DE Egészségügyi Karra felvételt nyert hallgatók automatikusan bekerülnek egy mentorprogramba, melynek keretében 15.000 Ft-os ösztöndíjkiegészítésben részesülnek!

Jelentkezési határidő: 2019. december 16.

Jelentkezés: a jelentkezési lap letölthető itt.

További információ: a 06-30/2467623 telefonszámon, illetve a siket.adrienn@foh.unideb.hu e-mail címen kérhető.

Az érettségi előkészítő tanfolyam minimum 10 fő esetén indul.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk!