Zamat Fesztivál 2023.

2023-ban is Debrecen legismertebb éttermeivel, ízletes pálinkákkal, borokkal, kézműves sörökkel, országunk jellegzetes ételeivel és egész napos színes programokkal várt mindenkit a Zamat Fesztivál.

A Debreceni Egyeteme Egészségtudományi Kar "Malacban az egészség" csapata III. helyezést ért el a Zamat Fesztiválon a "Vágod" Debreceni pároskolbász versenyen. Mintegy 40 csapat készített hagyományos módon kolbászt, és a két forduló után elnyertük a legjobb egyetemi csapat díját is. Köszönjük a szervezők és a zsűri munkáját!

The University of Debrecen Faculty of Health Sciences "Health in Pigs" team III won a place in the "Vágod" Debrecen sausage competition at the Zamat Festival. About 40 teams made sausages in the traditional way, and after the two rounds, we also won the award for the best university team. We thank the organizers and the jury for their work!

KÉPGALÉRIA