Szociális Munka Világnapja a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán

A Szociális Munka Világnapja alkalmából, 2022. március 17-én két év után újra személyes jelenléttel szakmai konferencia került megrendezésre a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán.
A gyakorlatorientált képzés és a tudományos tevékenység eredményeinek bemutatása mellett az eseményen az alábbi kitüntetések átadására került sor:
Somogyiné Katona Anikó a Periféria Egyesület szakmai vezetője részére a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karáért emlékplakett került átadásra.
A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Szociális Képzéseinek Oktató Intézménye cím, az alábbi négy gyakorlati partnerintézmény részére került átadásra.

Élim Evangélikus Szeretetotthon
Csenger Kistérségi Szociális Szolgáltató Központ Család-és Gyermekjóléti Központ
Nyírmadai Humán Szolgáltató Központ
Városi Szociális Központ

A rendezvényen a kari tudományos és kutatási eredményekről tartottak előadásokat, melyek a szociális munkához kapcsolódnak, valamint bemutatásra kerültek prezentációk hazai és külföldi tapasztalatokról.