Szociális Munka Világnap

SZOCIÁLIS MUNKA VILÁGNAP

„Az emberi kapcsolatok fontosságának előmozdítása”

A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Szociális és Társadalomtudományi Intézet Szociális Munka Tanszék szervezésében az idén ötödik alkalommal kerül megrendezésre a Szociális Munka Világnapja program. A programot hagyományosan hallgatók szervezik és valósítják meg, idén szociális munka alapszakos és az egészségügyi szociális munka angol képzés mesterszakos nappali tagozatos hallgatók. Ebben az évben az emberi kapcsolatok fontossága a világnap központi témája.

A programra ezúton hívjuk és várjuk az érdeklődőket.

A Szociális Munka Világnap program időpontja: 2019. március 21. csütörtök 13.30 – 17.00 óra

Helyszín: Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Nyíregyháza, Sóstói út 2-4. C épület, Zilahi terem.

Program:

13.30 Megnyitó: Dr Szoboszlai Katalin Szociális Munka Tanszék, tanszékvezető

13.45 Generációs kerekasztal beszélgetés

14.30 Emberi kapcsolatok - Külföldi hallgatóink bemutatója arról, hogy náluk hogyan alakulnak az emberi kapcsolatok

15.30 Flashmob

15.45 Kávészünet

16.00 World Cafe asztalok: tematikus asztalbeszélgetések az emberi kapcsolatokról

Szociális Munka Világnap