Rangos elismerés a nemzeti ünnepen

A DE Egészségtudományi Kar tanszékvezető főiskolai docense, állami elismerést kapott augusztus 20-a alkalmából. A kitüntetést Hankó Balázs kultúráért és innovációért felelős miniszter adta át a fővárosban rendezett ünnepségen.

Gratulálunk

Augusztus 20-a alkalmából, magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át Rákóczi Ildikó védőnő, a Debreceni Egyetem Egészségtudományi Kar tanszékvezető főiskolai docense, a Magyar Védőnők Szövetségének alelnöke, a Prevenciós Kutatás-fejlesztési Központ igazgatója, az AranyPajzs tudományos folyóirat társfőszerkesztője.

A díjat Hankó Balázs, a Kulturális és Innovációs Minisztérium minisztere, valamint Zsigó Róbert a Kulturális és Innovációs Minisztérium miniszter-helyettese adta át.

Kolléganőnknek szívből gratulálunk!

KÉPGALÉRIA