Professor Emeritus cím adományozása

A Debreceni Egyetem Szenátusa támogatta az Egészségügyi Kar azon előterjesztését, melyben Professor Emeritus cím adományozását javasolta Prof. HC. Dr. habil Láczay Magdolna kolléganőnk számára.

Professor Emeritus cím adományozható a nyugdíjba vonuló, kiemelkedő életpályát felmutató munkatársaink részére.

Prof. HC. Dr. habil Láczay Magdolna a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának megbecsült oktatója. 35 éve dolgozik a felsőoktatásban. 2017. januárjától dolgozik főiskolai tanárként a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán, ahol töretlen erővel és ambícióval segíti az Egészségügyi Informatikai Tanszék működését. Fő feladata a tanszék stratégiai fejlesztésének segítése, valamint a szakterületén tevékenykedő tanársegédek, adjunktusok mentorálása, kutatásba való bevonása, támogatása.

Ezúton is szívből gratulálunk Kolléganőnknek a Professor Emeritus cím elnyeréséhez!