Látogatás a Debreceni Egyetem Skill Központjába

Szimulációs Munkacsoportunk meghívást kapott a Debreceni Egyetem Skill Központjába.

2023.01.24.-én a Szimulációs Munkacsoportunk meghívást kapott a Debreceni Egyetem Skill Központjába, ahol Prof.Dr. Németh Norbert központvezető Úr tartott nekünk előadást, jó hangulatú kötetlen beszélgetés formájában, majd körbevezetett minket a Skill labor telephelyein, ahol betekintést nyerhettünk a labor működésébe, eszközparkjába. A látogatás során így a tapasztalatainkat tudtuk bővíteni, és a jövőbeni szakmai együttműködés alapjait is sikerült elindítani.
Ezután is köszönjük Prof.Dr. Németh Norbert központvezető úrnak a lehetőséget és a fotókat.

A munkatársak akik részt vettek a programon: Dr. Harsányi Gergő, Barth Anita, Törő Viktória, Ratku Balázs, Gebriné Dr. Éles Krisztina. Meghívott vendégként csatlakozott még hozzánk Tarr-Pintér Dániel Róbert mentőtiszt hallgató.

KÉPGALÉRIA