Külföldi partnerek az Egészségtudományi Kar nyíregyházi campusán

A Debreceni Egyetem külföldi toborzó ügynökségeinek képviselői tettek látogatást az Egészségtudományi Karon.

2024. szeptember 18-án a Debreceni Egyetem külföldi toborzó ügynökségeinek képviselőiből álló, közel 30 fős delegáció tett látogatást az Egészségtudományi Kar nyíregyházi képzési helyén.

A program keretében bemutatásra került az angol nyelvű ápoló alapképzés, az egészségügyi szociális munka mesterképzés, valamint a szociális munka és szociális gazdaság mesterképzés.

A prezentációkat követően három helyszínen tartottak bemutatókat a kar kollégái és külföldi hallgatói.

A szimulációs központban a magas hűségű szimulátorokat, a Sürgősségi és Oxiológiai Tanszék oktatótermében az újraélesztést tekinthették meg a vendégek, az ápolási szaktanteremben pedig bemutatásra kerültek az alap- és szakápoláshoz kapcsolódó feladatok.

A program során a delegáció tagjainak lehetősége volt kérdéseket feltenni az oktató kollégáknak, valamint a külföldi képzésben tanuló hallgatóknak, ezáltal még átfogóbb képet kaphattak a képzésekről, valamint a hallgatók tapasztalatairól.

KÉPGALÉRIA