#BEFITTEK

2020. október 16-án megrendezésre került az Egészségügyi Kar középiskolásoknak szóló társadalomtudományi versenyének 2. fordulója.

Online konferencia keretében a döntőbe jutott csapatok tagjai 15 perces prezentációt tartottak olyan társadalmi problémáról, melyekről úgy gondolták, hogy foglalkoztatja manapság az embereket, fiatalokat. A színvonalas előadásokat követően – a két forduló eredményeit összesítve – a következő eredmény született:

Az Egészségügyi Kar Fiatal Társadalom Tudós Csapata 2020- ban:

1. Aranyos tudósok  (Tagjai: Talián László, Tóth Tibor, Zámbor Eszter, Farsang Dorina, Borbély Panna; Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium)

2. No Name (Tagjai: Balogh Blanka, Gulyás Luca, Bodogán Blanka, Kovács Csenge, Szabó Gábor; Kölcsey Ferenc Gimnázium)

2. Fényemberek (Tagjai: Béres Anna, Halcsák Zsófia, Kalenda Cintia, Kepics Borbála, Kerezsi Csenge; Kölcsey Ferenc Gimnázium)

3. Álomkák (Tagjai: Enyedi Fanni, Filep József, Kenyeres Fanni, Kerékgyártó Kinga, Nagy Eszter; Kölcsey Ferenc Gimnázium)

Köszönjük a felkészülést, a versenyen való aktív részvételt mindenkinek, az elért eredményekhez pedig gratulálunk!