#BEFITT - Légy Fiatal TársadalomTudósunk

Lezajlott középiskolásoknak szóló társadalomtudományi vetélkedőnk első fordulója. 🙂

Szeretnénk minden csapatnak megköszönni a verseny iránti nyitottságot és a lelkes, aktív részvételt!

Az írásbeli forduló eredménye elképesztően szoros lett,  - a holtversenynek köszönhetően - a következő csapatok jutottak be a márciusi fordulóba.

1. Fiatalság, bolondság? (Tagjai:Arnóczki Viktória Zoé, Baranyi Barbara, Opris Boglárka, Opris Stella, Orosz Ivett Vanda; NYSZC Zay Anna Technikum és Kollégium)

2. Visszatérők (Tagjai: Balogh Blanka, Gulyás Luca, Bodogán Blanka, Kovács Csenge, Szabó Gábor; Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium)

3. Bomba ötös (Tagjai: Ludas Liliána, Elek Barbara, Sajtós Zoé, Lakatos Tamara, Hajdu Réka; NYSZC Zay Anna Technikum és Kollégium)

4. IT STARTS WITH YOU (Tagjai: Cseszlár Alexandra, Huczman Viktória, Kalán Boglárka, Kiss Galina, Szászi Kata; NYSZC Sipkay Barna Technikum)

5. KisTudósok (Tagjai: Jakab Dorina,Subert Vivien,Vitéz Fanni,Dorogházi Viktória, Gyüre Boglárka; NYSZC Zay Anna Technikum és Kollégium)

5. Főnök 5 apródja (Tagjai: Maczó Menta Sára, Szabó Réka, Kovács Dóra, Dorogi Zsolt, Csintalan Dénes Gergő; Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium)

5. ZAYosok (Tagjai: Kosztel Petra, Pintér Roxána, Sitku Fanni, Nagy Viktória, Juha Ramóna; NYSZC Zay Anna Technikum és Kollégium)

Gratulálunk, 2023. márciusában találkozunk a verseny Egészségtudomány Kari döntőjében!